Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в нашій школі. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.
Із тисячі професій на землі,
Які вже є,
Яких ще будуть вчити,
Є головна – як вищий, сущий хліб,
І назва цій професії – учитель.
Я вдячна вчителям нашої школи, які нас навчають, хвилюються за нас і роблять усе для того, щоб ми стали справжніми людьми, гідними громадянами нашої країни. Отож привітаймо в цей день наших учителів, не забуваймо й цінуймо їх!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9v1h13XwDKUmH1a7un9tDevtMS6vxpHsxnYxxo6YZ1hgIER-UD5lQFau2ykItwj8yc-coXSRNaynfqOHTNKpe2Y7iXDQK5-ud358UWs1pqiz7cxDGg9oX4F8IV7vj0UoYWcjVp7vTpB4/s400/0Bq-c-GSXVA.jpg) |
Вокальна група |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEsLc8PkbCkcoZ49ck6VknHzRJrP10swlymHmYIKW2AVaLal0hI1Edux2np-tsTej5O0Y88lODJFFhqytgvCiP3thPTXJo29_xGhs5N5dpb5usr0hDrt5IUPRomkvhn42bc8jCf_P3rkE/s400/20rRh2Euds8.jpg) |
4,5-класи(вірші) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjC2s85hIuSLxmBotwUBuF50fE7RpkBacoWrC2-38IDXGWGz9EhWWnxUqBG36IZGfShv_9TNDrlWTz6Z6vAfMcUoEqMDti1-icLQ2rcjgBEUwNPjaYUYEsoAXPKiDiuSmlfm1Wk9Y-fn9c/s400/AITWRBJi1GA.jpg) |
11 клас,сценка(Оттело і Дездемона) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiC0hn6CaYzP3YqeKNeCw3DDtW1vkNFKYigRCXyoUYRi5CMkw1LPDDfq5eqD_veuu4i3sgRWq3-jtLzHJh5gkEJbgvGIPHjiy83_RRfvO5tFj2w-H6JRfj2fPT5n1JmrO13ARPHRCsnzGo/s400/IExzRS-9vQE.jpg) |
11 клас,сценка(Оттело і Дездемона) |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0gkAje0uJKhIqWZxK5MTM3G3nU1Os2yflTAShhBgaGTutRKxQXCGNy2F7-J-POn8jAug645pOf8KfkvVAYA79pPe6wf5wdBh-HwZFtyBbn6ZMwo5P7xhB54827vLZ9_5sVCfTbGIb2Ls/s400/nhTYXZO3ogo.jpg) |
Гімнастичний танець |
Немає коментарів:
Дописати коментар