![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7r5yizkwRUlWfE1u1EdX3JpA5Tn6gzVemm1CKzpZavV1xN4oWe05w7XDIxrZIxXuBzTcOHjNZJSwtvJ-WvZ8qLFyRxyWYjeRP057MO_ns7LVp4T3aVrhZKH8f47GDePGtMfqKTep1u6c/s400/IMG_20180613_161340.jpg)
З 11 по 15 червня команда Вербівської школи представляла Пологівський район в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»), яка присвячувалась 100-річчю Української революції 1917-1921 років. Гра, учасниками якої стали 37 роїв з різних районів Запорізької області, проходила на базі Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».