![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJaFxjwz_WjrvZ-HkQQqN8IsogXJDyQgtOcEBTvBoD7rxIWmPh8rMK6zEA9d2R_SuJxRBiFuYFZWuA1ep3EA-iLnCP8zVb98G8fqYK0nqRm5t85HDmOkffV3m1cKi_GNty7JHQKrKh_xNf/s1600/IMG_6165.jpg)
Пологівці – талановиті люди. У цьому вже не раз переконувалися, коли чули про перемоги наших зірочок у всіляких конкурсах. Звісно, у такі миті відчуваєш гордість і радість за своїх земляків, які досягають висот на пісенному чи танцювальному олімпі. А вони дарують нам все нові і нові перемоги.
Тільки пораділи за пологівців, які, можна сказати, за одні вихідні (7-8 листопада) зібрали мегаколекцію нагород під час участі у фестивалі народного мистецтва «Вольниця», який проходив у м.Гуляйполі, та фіналі обласного молодіжного конкурсу естрадного мистецтва «Зорепад», який відбувся у Запоріжжі. Аж тут ще одна дуже радісна новина надійшла до нас. Солістка зразкового аматорського колективу «Овація» Пологівської школи мистецтв Валерія Дібровська посіла третє місце у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Павла Вірського у категорії «Малі форми».