![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvblgJw_wUHH1eIKOvu2DFUL8fjyINJhd_yn-Ih0C456jj6vsFkuszcrZxrXDhSLDGQyCTsWajBAKX8SOdBYU3lBDYLTL52Am7UMgCjM3JMmUxy6f6sII0JnAj3O8QyaaFg2U3AgPGbUFf/s1600/RA5p9Yeyk68.jpg)
21 березня у вербівському Будинку культури відбувся конкурс краси "Чарівна Україночка". Було надзвичайно цікаво спостерігати за дійством на сцені. У конкурсній програмі взяли участь три учениці 8, 10 та 11 класів Вербівської ЗОШ. Свої таланти Чарівні Україночки (Ворона Анастасія, Закарлюка Юлія, Гайдабура Каміла) показали у шести конкурсах: "Привітання", "Український народний одяг", "Поезія", "У здоровому тілі - здоровий дух", "Пародія на зірок", "Королева балу".