4 жовтня 2017 р.

                    "Є у мене гарні друзі :це дідусь мій і бабуся.»

Сьогодні 3 жовтня колектив Вербівського сільського будинку культури  вітали своїх односельчан - з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана. 


Затишна  атмосфера , гарний настрій все було тихо ,а  водночас хвилююче  після сказаних слів . Було приємно  бачити усміхнені обличчя , в очах ні не  сльози  то іскорки любові і тепла . Уважно і з розумінням слухали вірш "Розмова молодості й зрілості" . А далі  ще  цікавіше всі  з  посмішкою дивились мініатюру "Дві бабусі і онука" хтось можливо і себе впізнав чи то знайомих, сміх і оплески були щедрими.


Нагадали  присутнім про те як колись відпочивали всі разом , які були танцювальні  майданчики  туди приходили молоді дівчата і хлопці, знайомилися, закохувалися, танцювали вальс і звичайно співали пісні...І тут зазвучала пісня "Ой у вишневому саду ..." всі присутні підспівували бо ця пісня напевно навіяли гарні спогади.
Всіх присутніх привітали зі святом Голова сільської ради Кравченко Людмила Миколаївна, лунали побажання здоров`я і тепла, злагоди і та миру,  також були вручені подяки учасникам аматорського фольклорного колективу "Селяночки -Паняночки" за самовідданість  та високу виконавську майстерність. Як ви  думаєте , у чому секрет довголіття  любові зрілих людей? Бабуся на це питання відповідала  так: «Ми народилися і виросли в ті часи, коли речі, які зламалися, не викидали, а лагодили». Думаю цієї мудрості нам, молодому поколінню, слід повчитися. 


На сьогодні всі історії  розказані. Та ні правильно буде сказати  їх ще дуже, дуже багато, рівно стільки, скільки на землі люблячих сердець. Так нехай же ніколи не спорожніють і не збідніють наші серця, наші  скриньки  щастя, і нехай вони відкриваються назустріч один одному, дбайливо зберігаючи дорогі спогади, передаючи їх дітям й онукам з покоління в покоління.  А тому будуть вони жити вічно!!!  То ж хочемо, щоб у вас не лише сьогодні, а й завжди був хороший настрій. Щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки возвеличували. Ми раді, що сьогоднішнє свято відбулося, і ми могли висловити все, що відчуваємо до Вас: свою повагу, шану, гордість, ніжність, відданість любові. Але це лише слова лише крапля в морі. Наш обов’язок перед вами куди більший.Немає коментарів:

Дописати коментар