31 грудня 2014 р.

Новорічна "Росинка"

Не завадила зимова ожеледиця кружляти вербівським дітлахам навколо ялинки. Разом з батьками прийшли вони 30 грудня до дитячого садочка "Росинка", і потрапили в новорічну казку, яку створили працівники ясел-садка та учениці 8 класу (Дібровська В., Самара О., Ворона А.).

Малеча сором'язливо розказувала віршики і тихенько співала пісеньки, із захопленням дивилася на казкове дійство, гралася з Дідом Морозом. Милі Зайченята запрошували дітей до танців та хороводів.Та найбільше малят вразили Баба Яга та її внуки Пірати, які намагалися зіпсувати свято, викравши Чарівну Снігуроньку. Хоч більшість дворічних чад не наважувалися відійти від своїх батьків, та великі яскраві пакунки із цукерками додали усім сміливості та гарного настрою. 

Старші діти завдяки турагенству Баби Яги "Роги й копита" здійснили подорож навколо світу. Чарівні санчата із дзвіночками переносили їх то на холодний Північний полюс до веселих сніговиків, то у жарку Африку до кумедних папуасів. Хлопчики та дівчатка охоче декламували вірші, співали, танцювали.

Батьки отримали море задоволення,  новорічні побажання від щасливих дітей, нові фотографії для сімейних альбомів і сувеніри за участь у конкурсі новорічних прикрас. 

Від імені  батьків  та дітей хочеться висловити вдячність за успішну роботу колективу садочка, дівчатам та  Діду Морозу Марюсі С. Все було класно!

З Новим роком!

                                                                                                               М. Харченко
Немає коментарів:

Дописати коментар