20 січня 2017 р.

Україна - це ми


У Вербовому 20 січня  відбулися урочистості до Дня Соборності України. Протягом дня вербівцям роздавали інформаційні листівки. 


Пообіді зібралися біля сільського будинку  культури. Усім бажаючим були зроблені патріотичні малюнки на обличчі. Увазі присутніх був представлений невеликий екскурс у минуле України, а саме, ведучі (Дорошенко О.І., Харченко М.В.) пригадали знаменні події 22 січня 1918 та 1919 років.

Танцювальний  колектив «Світанок» показав флешмоб «Не здолати Україну! »  Усі присутні заспівали  Державний Гімн України (на честь 25-ї річниці ухвалення його) та утворили "живим ланцюгом" коло єдності, що символізує духовну єдність українського народу та держави. Щоб підтримати людей і на Сході, і на Заході, людей, які бажають, щоб Україна була щасливою.       

Ми єдині, і ми хочемо миру з перемогою. Ми заплатили за все, що у нас є, дорогу ціну, тому сьогодні ми повинні бути єдиними, стояти разом, плече до плеча і довести всьому світові, що Україна - найкраща у світі.  Україна — це високорозвинена держава,  вона могутня духом, має свою культуру i мистецтво, дуже багату історію. А що таке  Україна? Це ми!

Немає коментарів:

Дописати коментар