Росли вічнозелені деревця, виплекані теплими промінцями сонця, поливані живою джерельною вербівською водицею, талими снігами та пригнаними вітрами дощовими краплями. Радували око звичайних перехожих, маминих "зайчиків" та "котиків". Нещодавно з'явилися в них незвичайні сусіди: гойдалки, каруселі, тренажери.
Може, когось вона, святковоприбрана, і порадує кілька тижнів, чи, спалена, додасть трішечки тепла у чиюсь хату. Та тільки залишився гіркий осад у душах тих, хто доклав зусиль, щоб зелена красуня була посаджена, росла і в мороз, і в спеку на втіху людям.
І якщо в дитинстві ми веселилися, співаючи про ялинку, яку вкрали у Зайчика, принесли додому, прикрасили та водили навколо неї новорічні хороводи, то сьогодні ця пісня здається занадто жорстокою.
М. Харченко
Немає коментарів:
Дописати коментар