5 жовтня у Вербівському сільському будинку культури відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному дню людей поважного віку та Дню ветерана.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjyDR5J4NJpM0HLMCb1CvzkXIIY5z9wCsD27wyGyzWS6AUdIrAOJDFHnhQyh7GBz6TH7gwfhBxRBajGq3zRtjtHSzbBm0Wp229qO386kCVerv8B7nQZ6eme2KJO_7_mYGPUa4Q6es2kiQUB/s400/IMG_8285.JPG)
Невтомні трудівники, цікаві казкарі, мудрі хранителі наших звичаїв та обрядів приймали вітання від голови сільради Кравченко Л. М., голови профспілки Пелешко С.О. Танцювальний колектив "Світанок" подарував бабусям і дідусям яскраві номери. Оплески отримав і виступ Осадчої В.П. та Кравченко В.О., які заспівали жартівливу пісню. Ведучими заходу Дорошенко О.І. та Харченко М. В. для старшого покоління та дітей була проведена вікторина "З якої це казки?" З радістю всі присутні відгадували загадки.
Надзвичайно емоційним став танцювальний конкурс, в якому взяли участь найменші "Фіксики" та "Супербабусі". Сивочолі, але молоді душею, за ерудицію та вміння визнані переможцями у номінаціях "Золотий голос", "Чарівний чобіток", "Справжня господиня", "Неперевершена казкарка" та "Супербабуся".
Після концерту усі мали можливість почаювати, скуштувати солодощі, за що велике спасибі профспілковому комітету агрофірми "Нива". Люди з великим життєвим досвідом з радістю спілкувалися, співали народні пісні, а найактивніші ще й танцювали.
Харченко М.В.
Немає коментарів:
Дописати коментар