22 липня 2014 р.

Батьківщина починається в родині


Кожен із нас шукає відповіді на запитання: хто ми? які? звідки? Особливо в час, коли країну шматують на частини, коли не знаєш чи не розумієш, що є правдою, коли сусіди чи куми припиняють спілкуватися через різні політичні погляди, коли важко усвідомити, що знову, як і багато століть, поруч з тобою помирають люди за Батьківщину, коли "громадяни" України, забуваючи  духовні традиції, народні звичаї, моральні засади предків "творять" свою історію. 

Кажуть, скільки людей, стільки й думок. Але ці думки звідкись беруться. Нас виховують батьки, вчителі. Ми вчимося в школах за державними програмами, читаємо Шевченка, Сосюру й Симоненка. Тільки хтось стає Героєм України, а хтось - зрадником Батьківщини. 

У час, коли жовто-блакитний стяг на будинку чи машині, вишиванка стали не просто річчю, а частиною власного життя і майбутнього держави, починаєш розуміти, що міцна країна починається з міцної родини. 

Саме тому Кишка Михайло Вікторович та Катерина Віталіївна, жителі сіл Вербового та Павлівського, свідомі українці,  розпочали сімейне життя шануючи українські народні традиції (12 липня).
Вишивка на весільному вбранні буде оберегом їхньої сім'ї на довгі роки.  Адже здавна вишиванки символізували здоров'я, красу, щасливу долю, родову пам'ять, порядність, чесність і любов. Чого і побажаємо молодому подружжю.
М.В.Харченко

Немає коментарів:

Дописати коментар