![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhD5Oie4GJyjOwGA2KxevpW7I6ehUqPG3-L8iLABlB5Dl87KPeabASz8JV46ri0Z2S-BncALMLfjICz5KxX7F5oHkYJbbpRTdhl-pPMGm8twXfhQ3Wn8qEWg5r8CexJjB33imcSQvcb9WLa/s1600/13AnxVquqVs.jpg)
У щорічному конкурсі читців взяли участь учні всіх класів. Лунали поезії, присвячені рідному краю («Слава Україні»,«У погоже надвечір'я», «Малюнок», «Кавун», «Соняшники» та ін.). Декламування конкурсантів оцінювали журі: Шкода Людмила Михайлівна, Болохова Галина Іванівна, Сковородка Любов Григорівна.
У конкурсі читців поезій В. Лісняка та поетів рідного краю переможцями визнано Анікєєву В., Палько К., Лемішко М., Самару О.
Немає коментарів:
Дописати коментар