До країни знань на повітряній кулі.
Добігали останні дні весни. Ось-ось і вже прийде до нас літо з своїми дарунками. Та останній день весни, 31 травня, вихованці дитячого садка "Росинка" запам`ятають надовго, бо саме цього дня відбувся випускний під назвою "Подорож на повітряній кулі - 2019".
Гарно прикрашена зала, гості, батьки, випускники всі чекали на свято. Хтось хвилюється, а хтось в гарному святковому вбранні чекає на початок, щоб вийти у всій красі, у батьків в очах гордість і хвилювання, а в декого уже бринить сльоза та звуки фанфар тихо повели всіх присутніх в країну дитинства. П`ять хлопчиків та троє дівчаток вирушили в цей день на зустріч своєму майбутньому.
І ось вже відлетіла куля у простір небесний і незабаром вже й перша зупинка на березі минулого де наші маленькі випускники пригадали свої перші кроки в дитячому садочку. Пісні, ігри та розваги додали настрою. Та треба вирушати знову в дорогу. А слідуюча зупинка на острові майбуття, треба трішки зазирнути ким діти стануть в нас, хтось лікарем, хтось перукар, кравчиня й музикант....
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiAfEYLrskoFIddIhSAqcxAVRsS712xfADH_NjNRtD-gvdISXykLuPI58ETBM4UrE5KDZCykykd945iMvIn5AMO1TPowd4fMDS9Jncj2IzaaJ0MPNwCfLFAPvseIp5QVwQ95XrONBFmJY/s400/IMG_5258.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg5EIgWObLBLPYKdMSCIzyKAlfmJ-wiJZAB1XZ2AeqhcgP5-jX_Waqmu4gpyeinM1fXzh-qsSVktcd7tDiOfgYf8ph7Ae_paGggcC84OUhyphenhyphenkGod50m4fPbKDCggQO5FSEw9vShP_eeUwpY/s400/IMG_5273.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfz-RmsoYO_RHcmC5eDN81zqd4jpMErHdP7A4m9A15tk7-W9csfZI6rijQhb305xkpufiHJEi6MsdfjlP3eueNs_K4b9JW30oXvPQzyUi7nqE26LiUpDFow8q7o9zoKffyUw7cWi53Ihs/s400/IMG_5276.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6pjalQ7hyonLHcD55l-6Kk4UNK2wyzRiorq3C1zDx-hkmAacPwbPBtCGFIzwHDbPq9IBZ9MRVw4IkYvA8FOvbAU4GMLElQQdGSwEPHekGgdsrEhvNg4uAuEL-JcxdXgGkb97Qug0aRrs/s400/IMG_5280.JPG)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgu0OTVAPwobS9-qO9BjfynOaaRckW-zhFBWOZ0r5Q9Yjd6g4Hd74VvQ3ZEOezBzBwus35F4XKyzDOxgC0QeJDKuD_wgRv1cWAQG1Cb16lkmJhZUI3hAabi_PZmaWKwnIcCVxfltbxErPY/s400/IMG_5287.JPG)
Гарно прикрашена зала, гості, батьки, випускники всі чекали на свято. Хтось хвилюється, а хтось в гарному святковому вбранні чекає на початок, щоб вийти у всій красі, у батьків в очах гордість і хвилювання, а в декого уже бринить сльоза та звуки фанфар тихо повели всіх присутніх в країну дитинства. П`ять хлопчиків та троє дівчаток вирушили в цей день на зустріч своєму майбутньому.
І ось вже відлетіла куля у простір небесний і незабаром вже й перша зупинка на березі минулого де наші маленькі випускники пригадали свої перші кроки в дитячому садочку. Пісні, ігри та розваги додали настрою. Та треба вирушати знову в дорогу. А слідуюча зупинка на острові майбуття, треба трішки зазирнути ким діти стануть в нас, хтось лікарем, хтось перукар, кравчиня й музикант....
Мрійте, мріяти не рано
Роки швидко, швидко мчать
Якщо будете старанні
В школі вас всього навчать.
Все далі і далі несла куля дітей, зупинялися на острові тепла і добра, а потім трапилась аварія, а спричинила її -" двійка " їй так хотілося помандрувати до школи знань, але діти її з собою не взяли. Помандрували дітлахи до країни знань де зустріли свою майбутню вчительку. Перше знайомство, гарні слова ну і звичайно пісня. Ось і настав час, для щирих слів тим, хто віддав свою душу дитячому садочку, його працівникам. Та час плине дуже швидко, час вирушати в доросле життя, а на прощання звичайно вальс. Так гарно і душевно, з сльозами радості і надією на світле і мирне майбутнє, надихала всіх присутніх атмосфера свята. А яке свято без подарунків? Випускників привітала сільський голова - Л.М.Кравченко, яка вручила кожному сумку, для спортивної форми та набір школярика. А що ж то за випускник та й без диплому? Ну звісно кожному вихованцю був вручений, завідуючою Л.О.Дібровською - диплом та медаль випускника. Скінчилось свято , вже пролунали всі красиві слова, в народі кажуть, якщо побачити зірку що падає, треба загадати бажання, а у випускників було зоряне небо з повітряних кульок, тож кожен загадав своє бажання. Ось і випустили разом з кулькою своє дитинство, бо час прямувати в майбутнє, чекає школа на вас. Світлої і щасливої долі вам дорогі дітлахи !
Немає коментарів:
Дописати коментар