22 травня 2017 р.

"Українські вишиванки - наче райдуги світанки"


У Вербовому День вишиванки продовжили святкувати у суботу, 20 травня під назвою "Українські вишиванки наче райдуги світанки". Всіх жителів с. Вербове тa гостей запросили прийти на свято у вишиванках . Атмосфера була святкова і не звична бо на всіх чекав приємний сюрприз сольний концерт місцевої юної зірки - Дібровської Валерії. Ніхто не чекав такої кількості глядачів та ще й різних поколінь вербівців кожен з нетерпінням чекав початку виступу - Валерії , яка вже давно завоювала їхні серця своїм голосом та вокальною майстерністю.


Невимушена атмосфера, приємна музика, святковий настрій, щирі посмішки та оплески... Задоволення було масса бо всіх зачарували наші українські милозвучні пісні про вишиванку , про любов , про весну . Були вітання , квіти , у кожного залишилися лише приємні враження та побажання артистці вийти на найбільші сцени країни.

На святкуванні Дня вишиванки глядачів радо стрічали мальовничим вишитим рушником і пригощали запашним короваєм. Також додали гарного настрою , а найбільше самій найменшій публіці -це маленьким діткам які охоче підтанцьовували , були запропоновані веселі та запальні танці від дівчат з танцювального колективу "Світанок." Хоч погода трішки внесла свої корективи, і наш захід проходив у приміщенні а не на подвір"ї, та запланований танцювальний майстер-клас по танцю "ZUMBA" від танцювального колективу "Веселі студенти" ( Дорошенко Я. і Самарської К.) відбувся , запальна музика і не складні рухи запам"яталися присутнім. Добігало до кінця наше свято , присутні не поспішали йти бо їм були запропоновані зони для фотосесії з прикольними атрибутами для гарного селфі на згадку , про гарно проведений вечір ! Та на останок всіх запросили на святкову дискотеку у вишиванках.

Немає коментарів:

Дописати коментар