14
березня вперше за роки української незалежності наша країна відзначила День українського
добровольця. Це свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою
України з метою вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та
територіальної цілісності України, посилення суспільної уваги та турботи до
учасників добровольчих формувань, які беруть активну участь у визвольній
боротьбі українського народу на сході країни.
Феномен добровольства здавна притаманний українцям. В історії українського народу було неповторне і легендарне явище – Запорозька Січ. Це було фактично добровільне об’єднання тих, хто здобував і захищав свободу своєї землі. Усе своє життя запорозькі козаки поклали на те, щоб боронити люд український. На довгі часи був і залишається запорозький козак ідеалом українського воїна – лицарем честі і мужнім захисником вільної держави.
Живи, Україно, міцній , розвивайся,
Козацького роду не втрать булави.
Живи, Україно, з колін підіймайся,
На щастя народу, на славу живи.
З нагоди Дня українського добровольця працівники СБК влаштували для дітей спортивно-розважальну програму «Зростом ніби-то маленькі – добровільні козаченьки». Маленькі козачата з азартом махали шаблюками, скакали на "конях". Силу, спритність, завзяття і навики "воєнного бою" хлопці та дівчата показали стрибаючи через скакалку, перетягуючи канат та в бою подушками.
Добровольці взяли участь у патріотичному велопробігу по вулицям села. Дівчата із задоволенням малювали крейдою на асфальті та виготовляли святкові листівки солдатам. Свято закінчилося чаюванням.
Харченко М.
Немає коментарів:
Дописати коментар