16 січня 2016 р.

КДНЗ ясла-садок «Росинка» у Вербовому

КДНЗ ясла-садок «Росинка» розміщується в пристосованому приміщенні, яке збудоване ще в 30-их роках минулого століття. В післявоєнні роки будинок відбудували заново, в 1948 році додали  ще декілька кімнат і  садочок прийняв своїх вихованців.


Був час, коли скло на вікнах трималося скотчем, дах протікав, їжу носили з вулиці, але зараз все інакше.

Протягом 2010 - 2012 років відбулася реконструкція приміщень ясел-садка, з'явилися сучасні санвузол і кухня, замінені вікна, перекритий дах.

Ясла-садок змінив і своє «обличчя» - збудоване крильце з навісом . В такому садочку дітям стало комфортніше.У садочку функціонують дві різновікові групи. Групові кімнати світлі, просторі, оформлені на основі гнучкого зонування.

Нові меблі приваблюють малюків, кожен може вибрати собі гру за вподобанням.Територія велика, майданчики для прогулянок мають ігрове обладнання: гірки, пісочниця, гойдалки та інше.

Багато в чому заслуга батьків. Машини, човники, мотоцикл та потяг, тварини, "озеро" - все це зроблено своїми руками для своїх дітей. У хід йшли найрізноманітніші матеріали: дерево, пластик, гума, монтажна піна, каміння, фарба.
Завідувач ясел-садка  Дібровська Любов Олексіївна та колектив (три вихователі, два помічника, кухар, праля)  створюють для дітей та їх батьків неймовірно затишну атмосферу казки і добра, роблять процес навчання й розвитку дошкільнят успішним та цікавим, вкладаючи душу та фізичну силу в свою роботу.

Велику допомогу дошкільному закладу надає сільський голова Кравченко Л. М. Завдяки їй відбулася реконструкція, придбано меблі та килими.

 У 2015 році створено офіційний Сайт дитсадка http://rosinka.zp.ua/. Сюди може заглянути кожен бажаючий.


                                                                                                М. В. Харченко


Радості меж не було...
Вікна в Європу...
Див. Випускники дитсадка http://www.verbove.zp.ua/2013/11/blog-post_88.html

1 коментар:

  1. Вам потрібні такі меблі у дитячий садок? http://vdm.ua/ Що Ви можете мені надати Вашу адрессу?

    ВідповістиВидалити